Incarcator Laptop Gaming, Acer, Predator Helios 300 G3-571, N17C1, KP.18001.002, ADP-180MB K, 19.5V, 9.23A, 180W, mufa 5.5x1.7mm
Nou
  • Cod produs: 74546
95% din produsele noastre se afla fizic in stoc.
Produs: Nou
Tensiune intrare: 100-240V ~ 2.3A 50-60Hz
Tensiune iesire: 19.5V
Curent iesire: 9.23A
Putere: 180W
Conector: 5.5x1.7mm