Display Laptop Gaming, Asus, ROG Strix Scar 17 G733Q, G733QS, G733QSA, G733QM, G733QR, 18010-17350500, NE173QHM-NY1 V8.1, 17.3 inch, QHD 2560x1440, 165Hz, 40 pini
Nou
  • Stock: In stoc
  • Garantam cel putin 2 bucati in stoc
  • Brand: Innolux
  • Cod produs: 74637
95% din produsele noastre se afla fizic in stoc.
Description
CARACTERISTICI GENERALE
Produs: Nou
Garantie: 12 luni
Dimensiune ecran: 17.3" Widescreen
Rezolutie: QHD, IPS
Rezolutie Pixeli: 2560x1440
Conector: 40 pini, 25mm, 165Hz
Suprafata: mat
Backlight: LED
Grad performanta: A+
Part number Asus: 18010-17350500, DALLE131
Model BOE: NE173QHM-NY1 V8.1
lista poata continua...
Politica privind pixelii morți: 1-2 pixeli morți acceptabili (ISO 13406-2, ISO 92413)